Переключиться на мобильную версию

У Луганську комуністи вимагають ліквідувати пост Президента

Луганські комуністи пікетували у четвер будівлю Луганської обласної ради.
Місцеві комуністи підтримують антикризову програму КПУ
Місцеві комуністи підтримують антикризову програму КПУ
lugansk.proua.com

У мітингу брали участь більше 150 осіб.

Учасники мітингу тримали в руках плакати із гаслами Ющенка - у відставку!, Роботу, зарплату - сьогодні!, Ми не повинні платити за їхню кризу!, Геть капіталізм!, Ні комунальному грабунку!.

Місцеві комуністи підтримують антикризову програму КПУ і вимагають створення антипрезидентської коаліції у Верховній Раді, внесення змін до Конституції, що передбачають ліквідацію поста Президента.

Також учасники пікету вимагають припинити приватизацію і націоналізувати підприємства стратегічних галузей економіки, переглянути "згубні для вітчизняного товаровиробника умови", на яких Україна увійшла до СОТ, ввести монополію держави в нафтогазовій сфері і повернути в її власність обленерго.

Комуністи також хочуть, щоб було відновлено держконтроль над цінами на предмети першої необхідності і ліки.

Крім того, вони вимагають зупинити руйнування вітчизняних підприємств, скорочення робочих місць і практику "фактичного звільнення трудящих під виглядом їх відправлення в неоплачувані відпустки".

Як зазначив голова Луганської обласної організації Всеукраїнського союзу робітників Юрій Хохлов, учасники мітингу також протестують проти прийняття "дутого" бюджету області.

"Начебто і не можна говорити про те, що бюджет області гірший від  минулого. Як подивишся - так наче й зростання певне спостерігається. Але ми ж знаємо - це дуті цифри", - сказав він.

Як повідомлялося, громадська організація Народний рух Третя республіка має намір провести 5 лютого Всеукраїнську акцію протесту Дістали! Досить!

У Полтаві невідомі підпалили офіс обласного комітету КПУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь