Переключиться на мобильную версию

Кріль просить парламент вивчити інформацію про тиск Тимошенко на Інтер

Народний депутат, лідер партії Єдиний Центр Ігор Кріль звернувся до парламентського Комітету з питань свободи слова із проханням вивчити інформацію про тиск на телеканал Інтер з боку прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.
Ігор Кріль вважає, що слід уважніше розглянути ситуацію телеканалу Інтер
Ігор Кріль вважає, що слід уважніше розглянути ситуацію телеканалу Інтер
rezonans.info
Про це повідомили у Єдиному Центрі. "Спроби Юлії Тимошенко взяти під контроль вітчизняні медіа повинні стати предметом обговорення Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації", - йдеться у зверненні Ігоря Кріля на ім'я голови Комітету Ганни Герман.

Як зазначив Ігор Кріль, акціонер телеканалу Інтер Валерій Хорошковський в інтерв'ю одному із Інтернет-видань заявив, що на нього був здійснений тиск прем'єр-міністром Юлією Тимошенко з метою впливу на програмне наповнення та редакційну політику каналу.

Також, за словами Кріля, в інтерв'ю зазначалося, що Юлія Тимошенко давала конкретні рекомендації Хорошковському щодо змісту і характеру висвітлення актуальних політичних тем та пропонувала звільнити конкретних журналістів Інтера.

На думку Ігоря Кріля, ця інформація повинна бути розглянута Комітетом ВР із питань свободи слова.

Він вважає, що "прем'єр-міністр повинен надати комітету письмові пояснення щодо обставин, викладених в інтерв'ю одного із власників каналу".

Кріль заявив, що інформацію про переговори щодо продажу акцій телеканалу Інтер Юлії Тимошенко нещодавно підтвердила й сама. "Такі дії є свідченням неприпустимого порушення свободи слова та є нонсенсом для демократичної країни. Фактично, керівник уряду хоче повернути країну у часи медведчуківських темників", - зазначив народний депутат.

Крім того, на його думку, свою позицію щодо цих фактів повиннна оприлюднити Нацрада з питань телебачення і радіомовлення. "Спроба Юлії Тимошенко впливати на діяльність журналістів повинна отримати гідну відповідь. Це можливо у разі широкого громадського обговорення цієї теми", - сказав Кріль.

Як повідомлялося, 27 січня тодішній голова Державної митної служби, власник UA Inter Media Group Валерій Хорошковський заявив про спроби прем'єр-міністра Юлії Тимошенко диктувати інформаційну політику телекомпанії Інтер.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь