Переключиться на мобильную версию

У Луганській області загинув гірник

У Луганській області загинув один із двох гірників, які потрапили під обвалення на шахті Луганська ДП Луганськвугілля, що трапилося напередодні ввечері. Другий гірник перебуває у тяжкому стані.
Смерть гірника
Смерть гірника
ukrtime.com

Як повідомили в Центральному штабі державної воєнізованої гірничорятувальної служби в Донецьку, рятувальники витягнули з-під завалу обох гірників о 23:35 29 січня. Однак один із шахтарів у результаті вибуху загинув, а інший отримав серйозні травми. Гірника в тяжкому стані було госпіталізовано.

Як повідомлялося, аварія на шахті Луганська трапилася о 19:35 29 січня на горизонті 530 метрів на сполученні 21-го західного бортового конвеєрного ходка із 21-ою західною панельною лавою пласта L1. При переміщенні конвеєра сталося обрушення арочного кріплення, у результаті чого під завалом опинилися два гірники.

19 січня в Донецькій області в результаті пожежі на шахті Росія четверо гірників госпіталізовано до опікового центру Донецька. Ще 8 осіб відправлено на медичне обстеження в Новогородівську міську лікарню. На момент виникнення пожежі під землею працювали 186 гірників, а на аварійній ділянці - 21 шахтар. Через пожежу евакуювали понад 150 гірників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь