Переключиться на мобильную версию

Кужель зізналася, що почувала себе у ПР нікому не потрібною

Новопризначена голова Держкомітету із підприємництва Олександра Кужель заявила, що була не потрібною Партії регіонів і висловила готовність покинути партію, повідомляє КоммерсантЪ-Україна.
Кужель: Я просто не була нікому потрібною
Кужель: Я просто не була нікому потрібною
focus.in.ua

"Якщо партії не потрібні професіонали, нехай виключають", - сказала Олександра Кужель в коментарі КоммерсантЪ-Україна. При цьому вона зазначила, що "вони (Партія регіонів) вже вчинили подібним чином із Богатирьовою, і тепер можна чекати чого завгодно".

Водночас, Олександра Кужель заявила, що протягом усього минулого року, "коли була без роботи", неодноразово зверталася до керівництва ПР із пропозицією використати її професійний потенціал для підготовки та написання програм антикризових дій.

"Я просто не була нікому потрібною", - сказала Кужель. Вона також зазначила, що на посаді голови Держкомітету з підприємництва отримала від прем'єр-міністра Юлії Тимошенко "повний карт-бланш на всі необхідні дії". При цьому вона заявила, що в попередніх урядах і в Партії регіонів "половина людей боролася зі мною і всіляко заважала працювати.

Крім того, заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак, відповідаючи на запитання про те, чому Олександру Кужель протягом року не залучали до партійної роботи, заявив: "Усе вона бреше!". Він повідомив, що особисто залучав її до розробки законів щодо подолання кризи в будівельній сфері, а також, що вона брала участь у засіданнях комітетів, робочих груп.

Також Рибак запевнив, що ПР обов'язково запросить Кужель на розгляд питання про виключення її з партії, яке відбудеться на початку лютого. "Зробимо усе як слід. А взагалі, перебуваючи в опозиції, не можна бути "трошки вагітним" і бути представленим у владі. Такого не буває", - сказав регіонал.

Як повідомлялося, 21 січня на своєму засіданні Кабінет міністрів ухвалив рішення призначити Олександру Кужель головою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

29 січня в Партії регіонів повідомили, що політрада ПР на найближчому засіданні розгляне питання подальшого членства в партії голови Держкомітету з підприємництва Олександри Кужель.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь