Переключиться на мобильную версию

Регіонал Табачник звинуватив міністра культури Вовкуна у ксенофобії і русофобії

Депутат Верховної Ради Дмитро Табачник (фракція Партії регіонів) просить Генеральну прокуратуру перевірити заяви міністра культури і туризму Василя Вовкуна на наявність ксенофобії (сприйняття іноземного як ворожого) і русофобії.
Табачник звинуватив Вовкуна у ксенофобії
Табачник звинуватив Вовкуна у ксенофобії
mignews.com.ua

Про це йдеться в статті Табачника, яку опубліковано в Газеті 2000.

"Я, як народний депутат України, звертаюся до Генпрокуратури і прошу провести перевірку інформації про ксенофобські заяви міністра культури Вовкуна і за її результатами вирішити питання про порушення кримінальної справи", - пише він.

Табачник вважає, що міністр дозволяє собі неприйнятні для його посади висловлювання щодо російської мови та культури.

"Не буду переповідати всім відомий скандальний випадок із міністром культури Вовкуном, який публічно назвав російську мову собачою", - додає парламентарій.

Він наголошує, що у цивілізованих країнах чиновника такого рангу одразу ж би відправили у відставку за такі висловлювання.

"Не будемо трясти повітря безплідним моралізаторством - відставки не буде, цілком очевидно, що клінічна русофобія додає пану міністру дивідендів на Банковій (у Секретаріаті Президента)", - пише він.

Табачник також просить Генпрокуратуру дати правову оцінку розпорядженням міністра культури про виключення з державного реєстру пам'яток 11 монументів радянського часу.

"Ненависть Вовкуна до нашого великого і трагічного радянського минулого - його особиста справа. Але не може бути його особистою справою величезний збиток, що наносять він інтересам держави. Вандали із благословення міністра знищують видатні твори мистецтва, тобто всенародне надбання", - обурюється він .

Депутат наголошує, що особливої небезпеки позиція Вовкуна набуває, з огляду на його посаду і владні повноваження.

Як повідомлялося, фракція Партії регіонів у Верховній Раді має намір ініціювати відставку міністра освіти і науки Івана Вакарчука у випадку, якщо він не скасує розпорядження Міносвіти, що передбачає переклад основних шкільних предметів українською мовою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь