Переключиться на мобильную версию

Екс-начальник Львівського СІЗО отримав три з половиною роки за побиття ув'язнених

Галицький районний суд Львова засудив екс-начальника Львівського слідчого ізолятора Василя Романишина, якого обвинувачено у жорстокому побитті ув'язнених і працівників СІЗО, до трьох з половиною років позбавлення волі умовно.
Романишина звинувачують у корупції
Романишина звинувачують у корупції
yunphoto.net

Про це повідомляє zaxid.net із посиланням на львівську газету Новий погляд.

Василя Романишина обвинувачують у неодноразовому жорстокому побитті як ув'язнених, так і працівників СІЗО.

Нагадаємо, 8 липня 2005 року 9 офіцерів Львівського слідчого ізолятора № 19, із яких п'ять лікарів, оголосили голодування, вимагаючи звільнити начальника СІЗО підполковника Василя Романишина. Офіцери звинуватили начальника слідчого ізолятора Василя Романишина в корупції, побитті засуджених та нетактовній поведінці з колегами.

Після цього Василя Романишина відсторонили від виконання обов'язків керівника слідчого ізолятора.

Як повідомлялося, 14 січня правозахисна організація Human rights watch оприлюднила свій щорічний звіт, в якому повідомила, що ситуація із правами людини в Україні є невтішною. Особливу увагу в звіті приділено ситуації в українських в'язницях. "В Україні є багато проблем у в'язницях. Там тривають тортури. В'язниці переповнені. Умови утримання погані: без належних санітарних умов, в'язням не вистачає світла, води, їжі та медичної допомоги", - сказав Радіо Свoбoдa лондонський директор Human rights watch Том Портеус.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь