Переключиться на мобильную версию

Ющенко доручив ГПУ забезпечити стратегічні об'єкти енергією

Президент Віктор Ющенко доручив Генеральному прокурору Олександру Медведьку забезпечити відновлення електроенергії на стратегічних об'єктах Збройних сил до 31 січня.
Ющенко: Прошу до кінця дня на цих об'єктах забезпечити відновлення електроенергії
Ющенко: Прошу до кінця дня на цих об'єктах забезпечити відновлення електроенергії
president.gov.ua

"Прошу до кінця дня на цих об'єктах забезпечити відновлення електроенергії ... Стратегічні об'єкти повинні бути забезпечені енергією", - зокрема, сказав Ющенко під час наради з проблем припинення енергопостачання стратегічних об'єктів ЗС, на якому був присутній також міністр оборони Юрій Єхануров.

Водночас, Медведько повідомив, що він особисто розпорядився перевірити припинення енергопостачання. Генпрокурор також сказав, що за його дорученням було відновлено електроенергію на двох об'єктах ППО в Чернігівській області.

Президент також доручив генеральному прокурору розібратися у даній ситуації. "Олександре Івановичу, я хочу доручити вам сьогодні провести перевірку в частині виконання закону про захищеність Збройних сил ... Чому ... оплату електроенергії не профінансовано" - сказав Ющенко.

Він також доручив Медведьку з'ясувати, хто приймав рішення стосовно припинення енергопостачання на об'єктах ЗС. У свою чергу, Медведько повідомив, що вже дав завдання розібратися із цією ситуацією.

Нагадаємо, 29 січня Міністерство оборони повідомило про факти відключення від енергопостачання деяких стратегічних для забезпечення оборони держави військових об'єктів. За даними міністерства, енергопостачальні компанії кількох областей України, незважаючи на невеликі суми боргу, відключають від світла військові частини та установи Збройних сил, забезпечення яких електроенергією є вкрай важливим для виконання завдань із захисту держави.

Так, 28 січня підприємство Чернігівобленерго почало відключення від електропостачання військові частини, які несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони країни - радіолокаційні підрозділи військ протиповітряної оборони ЗС та окремий полк спецпризначення. Їх борги за поставлену електроенергію становлять 8 тисяч гривень і 38 тисяч гривень відповідно.

30 січня Чернігівобленерго планує відключити від електропостачання окремий лінійно-вузловий полк зв'язку, а також територіальне управління Північ Сухопутних військ ЗС.

Також під відключення енергопостачання підпадають інші військові частини і стратегічні об'єкти, які дислокуються в Чернігівській області. З 27 січня Харківобленерго припинила електропостачання через заборгованість Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, у навчально-матеріальну базу якого входять навчальні корпуси, що охороняють містечко, військовий готель Зірка, санчастина, їдальня, клуб, лазня, казарми і курсантські гуртожитки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь