Переключиться на мобильную версию

У центрі Львова спорудять пам'ятник Шухевичу

Сьогодні, 30 січня, Виконком Львівської міської ради затвердив рішення про встановлення пам'ятника генерал-хорунжому Роману Шухевичу.
Ймовірно, що у Львові побудують пам’ятник Шухевичу
Ймовірно, що у Львові побудують пам’ятник Шухевичу
lenta.ru

Місце пам'ятника та його проект визначатимуть на відкритому конкурсі, а будівництвом займатиметься управління капітального будівництва Львівської ОДА, - повідомив журналістам начальник управління архітектури Львівської міськради Юрій Криворучко.

За його словами, Львівська ОДА буде будувати пам'ятник згідно із указом Президента.

"Місць у Львові не так багато для встановлення пам'ятників, а видатних особистостей набагато більше. Тому відповідне рішення про місце має прийняти громадськість разом із художниками та архітекторами", - зазначив головний архітектор Львова.

Особисто Криворучко для встановлення пам'ятників у Львові бачить вісь проспекту Свободи та проспекту Шевченка. Він зазначив, що значення місця величиною повинно відповідати особистості.

Заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів зазначив, що на місці загибелі Шухевича у Білогорщі пам'ятник генерал-хорунжого уже майже завершено.

"Проте Львівська ОДА неодноразово зверталася до міської ради із проханням побудувати такий пам'ятник і в центрі Львова на виконання указу Президента", - зазначив Косів.

Як повідомлялося, СБУ допитує колишніх співробітників Комітету державної безпеки СРСР щодо обставин знищення Романа Шухевича.

Радник голови СБУ Володимир В’ятрович вважає, що лідер ОУН Степан Бандера заслуговує на звання Героя України за видатний внесок в організацію національно-визвольної боротьби за свободу і державну незалежність України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь