Переключиться на мобильную версию

Ющенко доручив ГПУ перевірити фінансування захищених статей бюджету

Президент України Віктор Ющенко дав доручення Генеральній прокуратурі перевірити фінансування захищених статей бюджету. Про це Президент сказав на зустрічі з міністром оборони Юрієм Єхануровим, на якій був присутній генпрокурор України Олександр Медведь.
Президент доручив ГПУ перевірити фінансування захищених статей бюджету
Президент доручив ГПУ перевірити фінансування захищених статей бюджету
АР

Ющенко заслухав звіт міністра оборони щодо відключення 72 військових об'єктів від електроенергії і попросив генпрокуратуру провести за цим фактом перевірку.

Він також попросив Медведька, щоб звіт про здійснену роботу був публічним, щоб всі знали, хто не може чи не хоче фінансувати захищені статті бюджету.

Як повідомлялося, сьогодні Ющенко доручив генпрокурору забезпечити відновлення електроенергії на стратегічних об'єктах Збройних Сил до кінця дня. Генпрокурор у свою чергу повідомив, що він особисто розпорядився перевірити припинення енергопостачання, а також сказав, що за його дорученням було відновлено електроенергію на двох об'єктах ППО.

Міністр оборони перед сьогоднішньою зустріччю з Президентом заявив, що Міноборони попросило Мінфін виділити хоча б 30 млн. гривень з метою відновлення електропостачання на стратегічних військових об'єктах. Він також повідомив, що протягом останніх днів від електроенергії було відключено 72 військових об'єкти, в тому числі 8 об'єктів Повітряних сил на території України, які згідно з постановою КМУ не можна відключати за жодних обставин.

Під час зустрічі з Ющенком глава Міноборони наголосив, що наполягає на терміновому внесенні змін до держбюджету-2009 щодо збільшення фінансування армії. За його словами для виконання в повному обсязі всіх програм ЗСУ необхідно 32,4 млрд. гривень на рік, а для виконання функцій по захисту країни - 17,5 млрд. гривень. Водночас, у держбюджеті на 2009 рік передбачено лише 8,4 млрд. гривень. За словами міністра оборони, це всього 0,87% ВВП.

29 січня Міністерство оборони повідомило про факти відключення від енергопостачання деяких стратегічних для забезпечення оборони держави військових об'єктів. За даними міністерства, енергопостачальні компанії кількох областей України, незважаючи на невеликі суми боргу, відключають від світла військові частини та установи Збройних сил, забезпечення яких електроенергією є вкрай важливим для виконання завдань по захисту держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь