Переключиться на мобильную версию

У Луганську українські та китайські студенти влаштували масову бійку

У результаті бійки між українськими та іноземними студентами в Луганську постраждало четверо осіб, повідомила керівник прес-служби УМВС України в Луганській області Тетяна Погукай.
Порушено кримінальну справу
Порушено кримінальну справу
zman.com

За її словами, бійка між студентами з Луганська і Китаю трапилася 25 січня в Луганську біля автобусної зупинки.

У даний час усі потерпілі - троє луганчан і один китаєць - перебувають у лікарні в задовільному стані. У двох із них ножові поранення.

"За даним фактом слідчим управлінням Артемівського РВВС порушено кримінальну справу за ознаками ч.1 ст.21 КК України - заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Осіб, які здійснили протиправні дії, у кількості 7 осіб, встановлено", - зазначила Погукай.

Як повідомляє прес-служба Луганського національного університету, один із студентів, Фань Вень Чао, дійсно є студентом цього вузу.

"Цим сьогодні займаються органи внутрішніх справ", - пояснив заступник начальника науково-дослідного відділу міжнародних відносин ЛНУ Олег Чередниченко.

За його словами, вуз слідкує за долею свого студента. Фань Вень Чао госпіталізовано в обласну клінічну лікарню з травмами. "Витрати на лікування повністю покриваються страховкою студента. Ми навідуємо Фань Вень Чао", - додав він.

Китайський студент навчається на факультеті іноземних мов ЛНУ на третьому курсі.

Як повідомлялося, в Києві побили артистів із українського Сomedy Club. Гумористи звинувачують у нападі міліціонерів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь