Переключиться на мобильную версию

Ющенко і Тимошенко між собою не спілкуються – Литвин

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зазначає, що Президент Віктор Ющенко і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко між собою не спілкуються.
Діалогу нема
Діалогу нема
mignews.com.ua

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ТВІ в неділю ввечері, 1 лютого. 

Він зазначив, що ніякого контакту немає. Обмін відбувається через телеекрани. 

Литвин підкреслив, що не знаходять підтримки "всі мої спроби звести Президента й прем'єр-міністра, всі мої діалоги з Президентом і прем'єр-міністром, щоб ми припинили цю сварку, як погані сусіди, щоб ми виробили підходи до вирішення проблем". 

Спікер зазначив, що в такій ситуації Верховна Рада повинна стати центром і забезпечити розробку комплексу невідкладних дій і контролю над їх втіленням. 

Крім того, Литвин підтвердив інформацію про те, що 29 січня Президент України Ющенко не захотів покладати квіти до пам'ятника Героям Крут з іншими першими посадовими особами. 

Як розповів Литвин, передбачалося покладання о 10:00, офіційні церемонії завжди починаються в точно визначений час, але Президент України почав церемонію покладання о 9:45. 

Раніше голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що вражений зверненням Президента Віктора Ющенка до народу. "Мене вразило звернення. Ми продовжуємо з'ясовувати стосунки через екран", - сказав голова ВР. 

Під час звернення до українського народу Віктор Ющенко вимагав від уряду та парламенту внести зміни до держбюджету на 2009 рік і заявив про персональну відповідальність прем'єра Юлії Тимошенко за економічну ситуацію в країні. 

Тимошенко звернення Президента до народу назвала сумішшю неправди, паніки та істерії.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь