Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Артек за рік витратив на суди 1 млн грн

За минулий рік Міжнародний дитячий центр Артек витратив 1 млн грн на судові витрати, відстоюючи своє право на землю, повідомляє газета Новая.
Артек немає державного акта на землю
Артек немає державного акта на землю
ljplus.ru

За словами заступника генерального директора Артека Сергія Капустіна, всі митарства центру відбуваються через одну причину - у Артека немає державного акта на землю.

"Його вкрала селищна рада. Попереднє керівництво табору віддало голові Гурзуфської селищної ради Гамалю Держакту на переоформлення. Його знищили і підготували новий, в якому частина землі Артека, у тому числі і всі пляжі, відходили Гурзуфу. У судовому порядку ми відновили справедливість. Селищна рада видала новий документ, але ... без печатки та підпису! І тепер через те, що цей папір фактично не має юридичної сили, досі до нас приходять люди і показують пальцем: ми хочемо ось тут купити ділянку. Але Новожилов не дає" , - сказав Капустін в інтерв'ю Новой.

Такої ж думки дотримується керівник інформаційної служби Міжнародного дитячого центру Артек Олена Мех. "Як думаєте, чи усі спокійно сплять, знаючи, що цілих 208 га досі "безгосподарні"?! Адже ринкова вартість цього шматка понад $ 1 млрд", - заявила вона. Мех також повідомила, що за минулий рік Артек витратив мільйон гривень на судові витрати. "Тільки за минулий рік Артек витратив мільйон гривень на судові витрати. А ці гроші не завадили б табору", - зазначила Мех.

Як повідомлялося, 31 січня, уряд надав Міжнародному дитячому центру Артек статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки, а також виділив із резервного фонду 35 млн. грн. на забезпечення функціонування Міжнародного дитячого центру Артек.

Нагадаємо, 30 січня, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що уряд забезпечить функціонування міжнародного дитячого центру Артек за рахунок перерозподілу витрат на утримання Президента та його Секретаріату

Через відсутність фінансування Артек, що перебуває під егідою ЮНЕСКО, припинив роботу. Директор Артека на знак протесту проти байдужості української влади до проблем центру 19 січня почав голодування. Пізніше його було госпіталізовано через різке погіршення здоров'я.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь