Переключиться на мобильную версию

Сомалійські пірати дуже сподіваються позбутися Фаїни в найближчі дні

Сьогодні, 2 лютого, сомалійські пірати, які тримають в полоні судно Фаїна, заявили, що сподіваються вже в найближчі дні одержати $ 3 млн викупу та звільнити корабель, повідомляє інформаційне агентство Reuters.
Ми сподіваємося завершити справу з цим кораблем якомога швидше
Ми сподіваємося завершити справу з цим кораблем якомога швидше
АР

"Переговори між нами і власником корабля знаходяться на фінальній стадії. Ми близькі до того, щоб отримати $ 3 млн. І, можливо, упродовж чотирьох днів ми звільнимо корабель", - сказав Reuters пірат Аден Гелла (Aden Gelle).

"Ми сподіваємося завершити справу з цим кораблем якомога швидше", - повідомив пірат, який прибув з Фаїни на берег, щоб перепочити.

Як повідомлялося, 22 січня представник судновласника Фаїни Віктор Муренко заявив, що сума викупу українських моряків з піратського полону вже узгоджена. При цьому він відмовився назвати суму викупу.

Судно Фаїна пірати захопили 25 вересня біля берегів Сомалі, у складі екіпажу якого -17 громадян України, 2 росіян і один громадянин Латвії.

На борту судна - 33 танка Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії. Раніше повідомлялося, що сомалійські пірати і власники судна Фаїна 30 листопада досягли домовленості про звільнення сухогрузу з військовою технікою на борту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь