Переключиться на мобильную версию

Янукович готовий стати антикризовим прем'єром: Це посміховисько терпіти дуже важко

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович готовий стати прем'єр-міністром у випадку висловлення парламентом недовіри нинішньому складу уряду.

Про це заявив сам Віктор Янукович.

"У нас є відповідна програма, ми готові брати на себе відповідальність за стан справ у країні, створити потужну команду, яка виконає цю антикризову програму. Ми до цього готові", - сказав лідер регіоналів.

Янукович підкреслив, що його політична сила ніколи не боялася відповідальності і готова в період економічної кризи очолити уряд.

"Очі бояться, а руки роблять", - додав він.

Він зазначив, що новий уряд може бути створено тільки після того, як у Раді сформується нова коаліція.

Як нагадав Янукович, згідно із Конституцією, в разі відсутності в Раді коаліції протягом 1 місяця повинні проводитися позачергові парламентські вибори.

Лідер ПР також виключив представництво своєї політсили в Кабінеті міністрів на чолі з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Янукович також заявив, що фракція Партії регіонів наполягає на заслуховуванні цього тижня в парламенті звіту уряду в присутності Президента України Віктора Ющенка та голів обласних рад.

Ці дві людини намагаються 47 мільйонів українців вважати дурнями, і це вже набридло

За його словами, необхідно "почути правду від прем'єр-міністра України" про стан справ в економічній і соціальній сферах.

Лідер ПР зазначив, що днями громадяни могли бачити "черговий спектакль Президента України та прем'єр-міністра України" щодо ситуації в державі. Янукович заявив, що "це посміховисько терпіти дуже важко". "Ці дві людини намагаються 47 мільйонів українців вважати дурнями, і це вже набридло", - додав Янукович.

Він підкреслив, що Партія регіонів готова "зробити чергову спробу об'єднатися навколо правди - ми повинні сказати правду, перш за все, самим собі, що робиться в Україні, а після того, як ми отримаємо діагноз - треба прийняти рішення, як ми будемо лікувати хворобу".

Янукович зазначив, що голосування щодо відставки уряду покаже, "хто є хто у Верховній Раді", і хто "несе відповідальність за стан справ в Україні".

Головний регіонал країни переконаний, що саме з цього має початися нова сесія парламенту.

Лідер Партії регіонів заявив, що "опозиція готова стати поруч із кожним українцем і навіть з владою, якщо будуть конкретні пропозиції. Ми готові спільно працювати, але досить вже молоти язиком, треба приймати конкретні рішення".

Він також наголосив на необхідності перегляду державного бюджету на поточний рік, його корекції.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 лютого, Кабінет міністрів звернувся до Верховної Ради із проханням розглянути на засіданні 3 лютого проект постанови про відповідальність уряду, що передбачає висловлення йому недовіри.

14 січня на засіданні Погоджувальної ради парламенту було прийнято рішення про заслуховування 5 лютого звіту уряду.

29 січня Партія регіонів звинуватила прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко в зраді національних інтересів країни і заявила, що притягне до відповідальності прем'єр-міністра Юлію Тимошенко та її уряд. Раніше в Партії регіонів пообіцяли виносити на розгляд Верховної Ради питання про відставку уряду кожного місяця.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь