Переключиться на мобильную версию

Мельниченко: Кучма просив у Росії гарантії недоторканності у випадку перемоги Ющенка

Колишній майор Державної служби охорони Микола Мельниченко готовий у прямому телеефірі оприлюднити інформацію і надати докази того, що в 2004 році в Москві на переговорах з керівництвом Росії та українськими політиками екс-президент України Леонід Кучма п.
Мельниченко: Керівництво Росії робить ставку на Литвина як на майбутнього кандидата в Президенти України
Мельниченко: Керівництво Росії робить ставку на Литвина як на майбутнього кандидата в Президенти України
podrobnosti.ua

Про це Мельниченко заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.

"Я звертаюся до провідних каналів Інтер, Україна, 1+1, щоб я міг найближчим часом прийняти участь в Свободі слова, щоб я міг надати докази проведення з моєю участю у Москві переговорів у серпні-вересні 2004 року. Я можу надати ті фото -, відео -, аудіодокази, яким чином Кучма, Литвин за участю Путіна, Медведєва, ФСБ, СБУ, за допомогою Смешка, Медведчука проводили, мабуть, одну з найтаємніших операцій на території Росії ", - сказав Мельниченко.

На уточнююче запитання він відповів: "Це була спецоперація, щоб Кучма не боявся нового Президента ... Кучма боявся, якщо Президентом стане не його людина, що його посадять до в'язниці".

Водночас, колишній охоронець зауважив, що на тих переговорах виступав проти приходу Ющенка до влади. За словами Мельниченка, він намагався переконати російську сторону, що Президентом України має стати колишній голова СБУ Володимир Радченко.

Також Мельниченко зазначив, що на телепрограму з його участю необхідно також запросити колишнього голову СБУ Ігоря Смешка, колишнього главу Адміністрації Президента, а нині спікера парламенту Володимира Литвина, лідера СПУ Олександра Мороза й екс-керівника СБУ Леоніда Деркача.

Разом з тим, звертаючись до провідних українських телеканалів, Мельниченко зазначив, що для участі в цій телепрограмі потрібно запросити і народного депутата Григорія Омельченка, який цього року на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи виступав з доповіддю щодо розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.

За словами Мельниченка, Омельченко повинен оприлюднити інформацію, "яким чином замовники і підбурювачі (вбивства Ґонґадзе) намагалися підкупити і залякати його ... Щоб Омельченко або підтвердив, або спростував цю інформацію".

Мельниченко пояснив, що перед виступом Омельченка в ПАРЄ його настійно просили, щоб в доповіді не звучало прізвище Литвина.

"На кандидата в Президенти Володимира Литвина робиться ставка з боку Росії в особі Дмитра Медведєва, Володимира Путіна, директора ФСБ Олександра Бортнікова", - сказав Мельниченко.

Водночас, він вважає, що Юлія Тимошенко не повинна співпрацювати з Литвиним. "Сьогоднішня коаліція в особі Юлії Тимошенко, Юрія Луценка не розуміє, що не можна домовлятися з людьми, у яких" руки в крові "", - сказав Мельниченко, маючи на увазі Литвина.

За словами Мельниченка, Литвин "стає на бік сильних". При цьому Мельниченко зауважив, що на даний момент Литвин, саме займаючи таку позицію, "переграв Леоніда Кучму і Віктора Януковича. Зараз він переграє і Ющенка й грає з Луценком і Тимошенко".

Як повідомлялося, Мельниченко заявив, що Кучма, Деркач і Литвин відмовилися надати європейським експертам зразки своїх голосів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь