Переключиться на мобильную версию

Завтра Верховна Рада не розглядатиме питання про недовіру Тимошенко

Погоджувальна рада лідерів фракцій парламенту досі не визначила дату розгляду питання про ситуацію в Україні, дії органів влади з подолання кризи, а також розгляду резолюції недовіри Кабінету міністрів.
Віце-спікер: Партія регіонів разом з Президентом намагаються зробити усе задля того, аби четверта сесія взагалі не відкрилася
Віце-спікер: Партія регіонів разом з Президентом намагаються зробити усе задля того, аби четверта сесія взагалі не відкрилася
iz.com.ua

Про це журналістам у понеділок повідомив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

За його словами, на засіданні погоджувальної ради був знайдений компроміс відносно порядку розгляду питання про відповідальність Кабінету міністрів.

Томенко повідомив, що за попередньою домовленістю у Верховній Раді розглядатиметься питання про ситуацію в Україні і дії органів влади стосовно подолання кризи.

До парламенту будуть запрошені Президент України Віктор Ющенко, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, а також члени уряду.

За словами віце-спікера, результатом розгляду цього питання може бути голосування або щодо затвердження програми уряду на 2009 рік, або щодо резолюції про недовіру уряду.

"Таким чином, Верховна Рада або підтримає ініціативу фракції Партії регіонів про недовіру Кабінету міністрів, або підтримає програму дій уряду", - констатував Томенко.

За його словами, залишається невизначеним день розгляду цього питання у парламенті.

Більшість керівників фракцій, зазначив він, не зрозуміли, чому лідер Партії регіонів Віктор Янукович, який наполягав на терміновому розгляді цього питання, пізніше заявив, що це питання необхідно розглянути у четвер.

На думку віце-спікера, це може бути пов’язано з тим, що Партія регіонів розуміє, що голосів за відставку уряду не вистачає, "і шукає можливості разом з Президентом України зробити усе задля того, аби четверта сесія взагалі не відкрилася, аби через 30 днів дати можливість Президентові поставити питання про призначення позачергових парламентських виборів".

Як повідомлялося, фракція Партії регіонів обіцяє заблокувати роботу парламенту, якщо в четвер не буде внесено до порядку денного питання про спільний звіт прем’єр-міністра, Президента України і глави Національного банку про перебіг справ у країні.

Лідери фракцій парламенту України пропонують призначити дату чергових президентських виборів на 17 січня 2010 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь