Переключиться на мобильную версию

ПР обіцяє акції протесту: Влада дістала всіх

Партія регіонів вимагає виступу в парламенті Президента, прем'єр-міністра та голови Нацбанку зі звітом про ситуацію в країні. Регіонали обіцяють підняти країну на всеукраїнську акцію протесту у випадку, якщо "влада спробує уникнути відповідальності за ско.
Уся країна підніметься на загальноукраїнську акцію протесту
Уся країна підніметься на загальноукраїнську акцію протесту
deputats.info

Про це йдеться в заяві Партії регіонів. Регіонали зазначають, що "своєю некомпетентністю, безвідповідальністю, непрофесіоналізмом і постійними протистояннями вона (влада)" дістала "всіх: студента, який не отримує стипендію, працівника, який втратив роботу, підприємця, якого задавили податками, пенсіонера, якого перетворили на жебрака".

"Нема сьогодні на нашій землі людини або категорії громадян, які сказали б: мені добре жити з цією владою. Погано хворим і лікарям, погано вчителям та учням, погано банкірам і вкладникам. Погано батькам та дітям. І тільки владі живеться" весело і вільно ", - йдеться в заяві ПР.

Регіонали переконані, що бюджет не виконується, а влада вже включила типографський верстат і друкує нові мільярди знецінених українських гривень, наражаючи національну валюту на небезпеку перетворення її в фантики зразка початку 90-х". 

Погано хворим і лікарям, погано вчителям та учням, погано банкірам і вкладникам. Погано батькам та дітям. І тільки владі живеться "весело і вільно"

"Замість того, щоб серйозно і професійно зайнятися енергетичною безпекою держави, ця влада розповідає народу байки про те, як можна обігріти Україну соломою. Замість того, щоб думати, як здешевити хліб для людей, що знову подорожчав, народу розповідають про те, як успішно , виявляється, українські селяни продають зерно Європі. Влада займається двома речами: або розповідає казки про всеукраїнське благо, або обливає один одного брудом з екранів телевізорів. Чого люди тільки не наслухалися від них. "Президент - корупціонер", - заявляє Прем'єр. "Вона - крадійка", - чуємо у відповідь. Вже весь світ сміється над цим.

А вони продовжують звалювати провину один на одного. В народі про таких кажуть: "Яке їхало – таке й здибало", - заявляє Партія регіонів.

Регіонали відзначають, що в результаті непрофесіоналізму влади Україна втратила третю частину внутрішнього валового продукту.

"Ми вимагаємо, щоб вони разом несли відповідальність за скоєне. Щоб і Президент, і Прем'єр, і Голова Нацбанку разом прийшли до парламенту і відзвітували перед народом. И рішуче вимагаємо відповідальності Президента і Прем'єр-міністра, і нас в цьому підтримує народ", - переконані в ПР.

Партія регіонів обіцяє, що якщо влада спробує уникнути відповідальності "за вчинене", вся країна підніметься на загальноукраїнську акцію протесту.

"Ці політичні банкрути більше не можуть і не мають права керувати державою. Вони мають піти геть!", - Заявила ПР.

Як повідомлялося, сьогодні, 3 лютого, депутати від фракції ПР заблокували трибуну Верховної Ради України, вимагаючи внести до порядку денного питання про спільний звіт прем'єр-міністра, Президента України та голови Національного банку про стан справ у країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь