Переключиться на мобильную версию

Тимошенко не бачить логіки у діях Партії регіонів

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу в парламенті заявила, що ініціатива фракції Партії регіонів про відставку уряду спрямована на дестабілізацію ситуації в країні.
Тимошенко: Це направлено на дестабілізацію
Тимошенко: Це направлено на дестабілізацію
tymoshenko.com.ua

"Усім зрозуміло, що навіть якщо вони (Партія регіонів - ред.) проголосують за відставку уряду, то він у відставку не йде і залишається в. о., поки не буде створено нову коаліцію і не буде сформовано новий уряд ... Це направлено на дестабілізацію", - сказала Тимошенко.

Тимошенко зазначила, що уряд готовий виступати в парламенті із питанням про свою діяльність.

"Уряд прийшов до парламенту, щоб на вимогу Партії регіонів заслухати звіт уряду і відставку уряду. Ми готові, прийшли усім складом для того, щоб звітувати і брати участь у всіх регламентних процедурах, які ініціювала Партія регіонів за відставку уряду", - заявила прем'єр.

"Ми були дуже здивовані, коли сьогодні засідання Верховної Ради почалося із блокування трибуни Партією регіонів (з вимогою - ред.) не слухати питання про відставку уряду", - зазначила Тимошенко.

"Будь-якій здоровій людині зрозуміло, що логіки в цих діях не існує в принципі. І те, що сьогодні Партія регіонів заблокувала трибуну проти відставки уряду, щоб не слухати це питання, говорить про хаос у цій політичній силі, про відсутність логіки", - додала Тимошенко.

Крім того, Тимошенко заявила, що БЮТ не обговорював питання про ініціативу початку процедури імпічменту Президенту Віктору Ющенку.

"Що стосується імпічменту, то ми не розглядали це питання ні на засіданні партії, ні на засіданні фракції, ні на засіданні коаліції", - сказала Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь