Переключиться на мобильную версию

Київська влада порушує Генплан

Керівництво Київгенплану заявляє про 70% порушень при виконанні Генерального плану Києва.
Інженерна і транспортна інфраструктури міста не відповідають потребам Києва
Інженерна і транспортна інфраструктури міста не відповідають потребам Києва
dsnews.com.ua

Про це повідомив журналістам директор Інституту Київгенплан Володимир Чекмарьов.

За його словами, два роки тому почалися регулярні порушення виконання Генплану Києва, коли КМДА через органи архітектури та містобудування, а також через Київраду почали приймати рішення щодо будівництва об'єктів у столиці без узгодження з інститутом.

Серед значних порушень виконання Генплану він назвав забудову зелених і паркових зон, прибережної частини Дніпра, розміщення житла на Трухановому і Жуковому островах, на острові Берковець, у комунальній зоні Троєщини, на території, що прилягає до Музею народної архітектури і побуту в Пирогово.

Крім того, інженерна і транспортна інфраструктури міста не відповідають потребам Києва, в якому проживає 2 млн 620 тис осіб (а з передмістями - 4 млн осіб).

Згідно із Генпланом, до 2010 року повинна була завершитися реконструкція розв'язок на Московській, Ленінградській площах, реконструкція Харківської площі, будівництво окружної і великої окружної доріг.

За підрахунками Чекмарьова, за останні 2-3 роки щорічна потреба в житлі складала 1,1 млн кв м. При цьому плани із будівництва житла виконано на 125%, а із будівництва дитячих садів і шкіл - на 27%.

Він нагадав, що в грудні 2007 року функції із розробки, коректування Генерального плану розвитку міста Києва та моніторингу його реалізації було передано комунальній організації Центр містобудування та архітектури, яку підпорядковано Київській міській держадміністрації.

Нагадаємо, 18 вересня минулого року депутати Київради прийняли рішення розробити новий Генеральний план столиці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь