Переключиться на мобильную версию

МЗС України назвало об'єктивним рішення Міжнародного суду ООН стосовно Зміїного

Міністерство закордонних справ України, виходячи із попередньої оцінки, вважає об'єктивним рішення Міжнародного суду ООН про делімітацію континентального шельфу та виняткових економічних зон України та Румунії у Чорному морі.
Висновки щодо о.Зміїного є справедливими, - вважає МЗС України
Висновки щодо о.Зміїного є справедливими, - вважає МЗС України
day.kiev.ua
Про це сьогодні, 3 лютого, повідомив прес-секретар МЗС України Василь Кирилич.

"Наша попередня оцінка: рішення є об'єктивним", - сказав він.

Прес-секретар зазначив, що підтвердженням цьому є одноголосне прийняття рішення суддями Міжнародного суду ООН.

Водночас, Кирилич підкреслив, що рішення суду є серйозним та глибоким документом, що вимагає аналізу. Тому, додав він, українські дипломати ретельно проаналізують це рішення, після чого буде вироблена остаточна позиція українського зовнішньополітичного відомства.

Крім того, за словами Кирилича, завершення цього спору "дає можливість Україні наблизитися до Європи", а також можливість поглибити двостороннє співробітництво із Румунією.

Як повідомлялося, 3 лютого Міжнародний суд ООН визнав Зміїний островом. Тоді, суд постановив, що Зміїний не може бути частиною прибережної лінії України при визначенні серединої лінії при делімітації континентального шельфу та виключної економічної зони.

"Завдяки географічній конфігурації, острів Зміїний не має жодного впливу на можливе розширення виняткової економічної зони України", - заявила Президент суду Розалін Хіггінс, зачитуючи рішення.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь