Переключиться на мобильную версию

Рада відновила засідання

Верховна Рада України відновила пленарне засідання. Погоджувальна рада парламенту вирішила, що питання про відповідальність влади за ситуацію в Україні парламентарії розглянуть 5 лютого.
Верховна Рада відновила засідання
Верховна Рада відновила засідання
Корреспондент

Партія регіонів розблокувала трибуну і президію парламенту. При цьому спікер Володимир Литвин не закривав ранкове засідання і не відкривав вечірнє засідання.

Про досягнуту домовленість щодо розгляду питання про відповідальність Кабміну повідомив лідер фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Нагадаємо, що сьогодні вранці спікер Верховної Ради Володимир Литвин оголосив про закриття третьої сесії парламенту шостого скликання і відкриття четвертої. При цьому Партія регіонів заблокувала трибуну та президію парламенту.

Близько 10:30 голова Ради оголосив півгодинну перерву в роботі парламенту для обговорення з головами фракцій ситуації, що склалася. Проте, до 17:00 засідання Ради так і не відновилося.

О 14:00, коли, згідно з регламентом, повинно було закритися ранкове засідання, депутати від усіх фракцій, крім фракції ПР, покинули залу Ради, а через деякий час повернулися. 

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сьогодні на брифінгу у ВР заявила, що ініціатива фракції ПР про відставку уряду спрямована на дестабілізацію ситуації в країні, а також пояснила, чому не прийде в Раду в четвер.

Між іншим, лідер регіоналів заявив, що його фракція наполягає на заслуховуванні звіту Кабміну 5 лютого, і підтвердив, що у нього вчора відбулася зустріч з Президентом.

Крім того, сьогодні ПР зажадала виступу в парламенті Президента, прем'єр-міністра та голови Нацбанку зі звітом про ситуацію в країні. Регіонали пообіцяли підняти країну на всеукраїнську акцію протесту у випадку, якщо "влада спробує уникнути відповідальності за вчинене".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь