Переключиться на мобильную версию

Тягнибок вважає, що в Україні можлива третя революція

Сьогодні, 3 лютого, під час виступу в Запоріжжі, лідер ВО Свобода Олег Тягнибок припустив, що в Україні можлива третя революція.
Тягнибок вважає, що в Україні можлива третя революція
Тягнибок вважає, що в Україні можлива третя революція
novynar.img.com.ua/img/forall/a/306/54

"Не виключено, що може статися третя революція, яка матиме характер соціальної і національної революції", - заявив Тягнибок під час прес-конференції у Запоріжжі.

"Наша політична сила розуміє, що до влади можна прийти двома шляхами, або парламентським шляхом, або революційним, ми готуємося і до одного, і до іншого", - сказав Тягнибок.

Перша, за його словами, "революція національного звільнення, яку було програно і незавершено" відбулася в 1989-1991 році, друга - помаранчева 2004 року, яка дала можливість прийти до влади чинній владі, і "насправді виявилася зрадою революції".

Третя революція, за словами Тягнибока, може бути реалізована зважаючи на бажання суспільства провести люстрацію влади. Як мирний сценарій він бачить ймовірність голосування не за ті політичні партії, які представлені зараз у парламенті. Другий сценарій менш оптимістичний.

"Це можуть бути стихійні виходи на вулиці, це можуть бути бунти, голодні бунти. Це можуть бути коси і вила", - зазначив Тягнибок.

Проте, у будь-якому разі він впевнений, що люстрація може стати єдиним виходом України з кризи, "корінним очищенням влади".

Як повідомлялося, сьогодні у Запоріжжі під час бійки між  бійцями Беркута і представниками Компартії, які протестували проти візиту лідера ВО Свобода Олега Тягнибока постраждали представниця комуністів і міліціонер.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь