Переключиться на мобильную версию

Тимошенко впевнена, що завтра ВР не відправить уряд у відставку

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що в четвер, 5 лютого, Верховна Рада не проголосує за відставку уряду.
Тимошенко просить надати матеріали для звіту
Тимошенко просить надати матеріали для звіту
tymoshenko.com.ua

Про це прем'єр заявила на засіданні Кабінету міністрів.

Тимошенко зазначила, що в четвер, 5 лютого, о 10:00 в парламенті планується заслухати звіт уряду, і нагадала, що Партія регіонів виступила з ініціативою висловити недовіру уряду і відправити його у відставку.

"Усе, за що береться Партія регіонів, із цього ніколи нічого не виходить. Тому, щоб у нас не було ніяких заворушень, - тут мова йде абсолютно не про відставку, за неї не буде завтра в залі проголосовано. Водночас, ми всі будемо присутні в залі", - сказала Тимошенко.

Прем'єр підкреслила, що всі міністри та Секретаріат Кабміну в цілому готуються до звіту уряду. Вона звернулася до міністрів із проханням надати Секретаріату всі матеріали, які будуть необхідні для звіту.

"Я просила б надавати в оперативному порядку (документи) і зробити так, щоб завтра ми змогли насправді продемонструвати, з якої складної ситуації ми витягнули Україну після легендарного "ефективного" правління Партії регіонів", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, вчора, 3 лютого, лідери парламентських фракцій і керівництво Верховної Ради за результатами консультацій прийняли рішення в четвер, 5 лютого, розглянути ситуацію в країні та дії органів влади із подолання економічної кризи. Мова йде про доповідь Кабміну і голосування щодо довіри уряду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь