Переключиться на мобильную версию

У Києві більше 100 автомобілістів підтримали акцію Дістали!

У центрі Києва біля будівлі Кабінету міністрів і Верховної Ради в середу відбулася акція Дістали! на знак народного протесту проти дії українських політиків і чиновників.
Перша акція Дістали!
Перша акція Дістали!
livejournal.com

В акції взяли участь понад 100 автомобілістів. Колону автомобілістів було прикрашено символікою організації Дістали!, а також символікою організації Команда порятунку.

Проїжджаючи повз будинок уряду, який знаходиться на вулиці Грушевського в центрі Києва, автомобілісти натискати на клаксон протягом трьох хвилин, те ж саме вони повторювали, проїжджаючи повз будівлю Верховної Ради, яка знаходиться неподалік від будівлі Кабміну.

Автомобілісти тричі проїжджали повз будівлі Кабміну і парламенту.

Як повідомив один із організаторів акції Вадим Руденко, учасники акції не вимагають відставки уряду або парламенту.

"Учасники акції вимагають наведення порядку в країні", - підкреслив він.

Водночас, він зазначив, що найближчим часом, "можливо, через місяць", учасники акції можуть вийти на вулиці Києва "вже у великих масштабах".

Як повідомлялося, громадська організація Народний рух Третя республіка має намір провести 5 лютого Всеукраїнську акцію протесту Дістали! Досить!

22 грудня на центральних вулицях Києва відбулася перша акція Дістали!. Більшість автомобілістів протягом декількох хвилин гули у клаксон своїх авто.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь