Переключиться на мобильную версию

Тимошенко заявила, що парламент зможе працювати і без Партії регіонів

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що складання членами фракції Партії регіонів депутатських мандатів не призведе до необхідності проведення позачергових парламентських виборів.
Тимошенко: Це право народного депутата
Тимошенко: Це право народного депутата
tymoshenko.com

"Це право народного депутата. Якщо вони хочуть скласти мандати - нехай їх складають, але в результаті цього Верховна Рада буде працювати і далі, але без Партії регіонів", - сказала Тимошенко.

При цьому прем'єр-міністр закликала народних депутатів керуватися здоровим глуздом.

"Я можу твердо сказати, що ми будемо звертатися у всі органи правосуддя для того, щоб не допустити дестабілізації ситуації в Україні щодо позачергових парламентських виборів. Нехай не заважають країні виходити з кризи", - заявила вона.

При цьому Тимошенко нагадала, що складання депутатських мандатів фракцією БЮТ у 2007 році стало підставою для розпуску парламенту.

"Саме тоді перекупили депутатів із двох фракцій - Наша Україна і БЮТ. Цих депутатів відкрито і нахабно перекуповували, і Верховну Раду було розпущено саме тому, що вибір людей уже не відповідав тим переформатуванням, які під впливом корупції відбувалися", - заявила прем'єр.

За її словами, сьогодні всі фракції цілісні, працюють абсолютно в рамках вибору людей. "Тому я не бачу жодних підстав, особливо в період кризи, робити якісь кроки до позачергових виборів", - пояснила Тимошенко.

Нагадаємо, учора, 3 лютого, Янукович заявив, що допускає розгляд на з'їзді партії можливості складання 150 депутатами Верховної Ради від Партії регіонів своїх повноважень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь