Переключиться на мобильную версию

Рада прийняла в першому читанні закон про виплати при народженні дитини

Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект закону Про внесення змін до Закону України Про державну допомогу сім'ям з дітьми (щодо виплат при народженні та на виховання дитини).
Рада прийняла в першому читанні закон про виплати при народженні дитини
Рада прийняла в першому читанні закон про виплати при народженні дитини
Корреспондент.net

За ухвалення даного законопроекту проголосували 413 народних депутатів з 443 зареєстрованих в сесійній залі.

Законопроектом передбачається, що допомога при народженні та на виховання дитини не призначається у випадку, відповідно, ненабуття або припинення відносин батьківства (усиновлення чи опіки) щодо конкретної дитини.

Крім того, відповідно до законопроекту, допомога при народженні дитини нараховується в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на день народження дитини.

Допомога на виховання дитини нараховується в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на місяць виплати.

Допомога при народженні першої дитини визначена у розмірі 9 розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років.

Допомога на виховання першої дитини виплачується щомісяця в розмірі 1 прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років протягом наступних 12 місяців.

Допомога при народженні другої дитини визначена у розмірі 9,1 розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років.

Допомога на виховання другої дитини виплачується щомісяця в розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років протягом наступних 24 місяців.

Допомога при народженні третьої і наступної дитини надається у розмірі 9,3 розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років.

Допомога на виховання третьої і наступної дитини виплачується щомісяця в розмірі 2,2 прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років протягом наступних 36 місяців.

Нагадаємо, рік тому Кабінет міністрів України збільшив допомогу при народженні дитини до 12 тисяч 240 гривень - на першу дитину, 25 тисяч гривень - на другу дитину, 50 тисяч гривень - на третю та наступних дітей.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь