Переключиться на мобильную версию

Опитування: Україні необхідна «сильна рука» і нова політична сила

Більшість українців вважають, що країні необхідна "сильна рука" і якісно нова політична сила.
Українці чекають на "сильну руку"
Українці чекають на "сильну руку"
lenta.ru

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією Research & Branding group.

Як повідомив у середу на прес-конференції соціолог холдингу R&В group Євген Копатько, оприлюднюючи результати опитування, 80,2% респондентів погодилися з думкою про те, що Україні необхідна "сильна рука".

Водночас, в цілому не згодні з такою тезою 12,8% опитаних.

62% мешканців усіх регіонів України згодні з тим, що на сьогоднішній день в Україні необхідна поява якісно нової політичної сили.

Близько половини - 49% опитаних у цілому готові проголосувати за таку політичну силу на майбутніх виборах до Верховної Ради.

При цьому, як підкреслив Копатько, в західній частині країни потреба в новій політичній силі є більшою - 54%, аніж на південному сході - 49% і в центрі України - 45%.

Копатько також підкреслив, що це може бути як загальнонаціональна політична сила, так і політична сила, сформована на рівні регіонів.

Відповідаючи на питання про готовність голосувати за нові політичні партії і блоки на майбутніх виборах, 16,6% сказали, що вони точно голосуватимуть, 32,1% зазначили - швидше за все будуть. Між тим 14,2% респондентів категорично не мають наміру голосувати за нові політичні сили.

Опитування проводилося з 20 по 30 січня 2009 року фахівцями компанії R&В group методом особистого інтерв’ю в 24 областях України і в Криму, опитано 2077 людей, середня похибка вибірки складає 2,2%.

Як повідомлялося, більше половини українців вважають, що країна лише входить у кризу, і близько третини заявляють про готовність взяти участь у масових акціях протесту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь