Переключиться на мобильную версию

Пірати невеликими групами почали залишати Фаїну

Як повідомляє Морской бюллетень з посиланням на судновласника, пірати залишають судно невеликими групами з невеликою кількістю грошей при кожній, причому наступна група не сходить з судна до того часу, поки попередня не повідомить на борт, що вони благопо.
Пірати залишають Фаїну
Пірати залишають Фаїну
АР

Судновласник не виключає, що пірати застосували цю тактику, щоб убезпечити себе від можливого нападу як з боку американського корабля, який продовжує знаходитися поблизу від Фаїни, так і з боку місцевих угруповань.

Крім того, Морський бюлетень повідомляє, що на борту американського корабля, який блокує Фаїну, знаходиться людина, яка спостерігала за звільненням супертанкера Sirius Star. За його словами, супертанкер звільнявся за аналогічною схемою, і на це пішло 34 години.

Головний редактор видання Морской бюллетень Михайло Войтенко також повідомив РІА Новости, що Фаїна після звільнення з полону сомалійських піратів візьме курс на Кенію в порт Момбаса, куди доставить танки та інші озброєння, які знаходяться на його борту.

За його словами, кожна група піратів, "очевидно, буде отримувати свою частку і вирушати на берег". "У цей час на борту Фаїни знаходиться приблизно 80 піратів", - додав Войтенко.

"Після того, як останній пірат залишить борт, американський військовий корабель підійде до Фаїни, передасть воду, харчі і, якщо буде потрібно, надасть медичну допомогу. Потім, у супроводі американського корабля судно попрямує у Момбасу", - сказав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь