Переключиться на мобильную версию

Проти Аделаджі порушили кримінальну справу

Міліція порушила кримінальну справу по відношенню до пастора церкви Посольство Боже Сандея Аделаджі за підозрою у шахрайстві. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ Віктор Іл.
Порушено кримінальну справу по відношенню до Аделаджі і взято підписку про невиїзд
Порушено кримінальну справу по відношенню до Аделаджі і взято підписку про невиїзд
segodnya.ua

Він зазначив, що справу порушено за статтею 190 Кримінального кодексу (шахрайство).

За словами Ільчука, він зараз знаходиться в якості свідка, оскільки протягом 10 днів йому не було висунуто звинувачення.

Він також повідомив, що Аделаджі слідчим було обрано запобіжним заходом підписку про невиїзд.

Крім того, заступник начальника Головного слідчого управління підкреслив, що слідство має у своєму розпорядженні свідчення, в тому числі, посадових осіб про причетність Аделаджі до фінансових махінацій King's Capital.

Як повідомлялося, мер Києва Леонід Черновецький, був прихожанином церкви Посольство Боже, вважає, що її пастор Сандей Аделаджа не причетний до махінацій фінансової групи King's Capital.

Раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про причетність церкви Посольство Боже до діяльності фінансової групи King's Capital, після Аделажда звинуватив Луценка в наклепі про причетність церкви до діяльності цієї фінансової групи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь