Переключиться на мобильную версию

Черновецький стане жокеєм на скачках і заплатить $ 100 000

Сьогодні мер Києва Леонід Черновецький заявив про свій намір брати участь в якості жокея в перегонах, які відбудуться на Київському іподромі на проспекті Глушкова 7 лютого.
Черновецький готується до скачок
Черновецький готується до скачок
Прес-служба Президента

"Я сьогодні буду о 6 годині вечора проводити на іподромі репетицію, я сам буду брати участь в забігу і мої заступники. Це цікаво", розповів він.

Черновецький зазначив, що він, як людина немолода, але спортивна, вибере собі для участі в перегонах спокійного коня, адже, на його думку, киянам потрібен живий, здоровий і усміхнений мер.

Він також повідомив, що про проведення на Київському іподромі скачок 7 лютого дізналися 24 млн. українців завдяки отриманим на їхні телефони SMS-повідомленням.

Цим людям пропонують зробити за допомогою SMS "ставку на удачу" і переглянути прямий ефір з іподрому, який транслюватиме комунальна телекомпанія Київ 7 лютого з 12:00.

У SMS-повідомленні також зазначено, що учасник SMS-вікторини, угадайте переможця, отримає приз у розмірі 100 тис доларів від Черновецького.

На думку мера, перегони стануть чудовим і феєричним шоу.

При цьому він підкреслив, що як і раніше, вважає азартні ігри, до яких відносяться і скачки, не богоугодною справою, хоча розводити коней і собак, за його словами, - це благородно.

Мер додав, що сам робити ставки на скачки не буде, але, за його підрахунками, міськбюджет зможе отримати 10 млн гривень, якщо хоча б 10 мільйонів українців, які отримали відповідне SMS-повідомлення, зроблять ставки по 1 гривні.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року Леонід Черновецький заявляв, що іподром почне працювати в понеділок, 2 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь