Переключиться на мобильную версию

Телеведучий БІ-БІ-СІ назвав прем'єр-міністра однооким шотландським ідіотом

Ведучий телепередачі Top Gear на БІ-БІ-СІ Джеремі Кларксон назвав прем'єр-міністра Великобританії Гордона Брауна однооким шотландським ідіотом.
Джеремі Кларксон образив Гордона Брауна
Джеремі Кларксон образив Гордона Брауна
auto.kulichki.net

Це трапилося в Австралії, де Кларксон вів шоу Top Gear Live - живу версію телепередачі. Під час прес-конференції він описав діяльність Брауна на тлі роботи прем'єра Австралії Кевіна Рада, який перед цим звернувся до нації з промовою, присвяченою фінансовій кризі.

"Перший раз бачу лідера, який визнав, що ми дійсно по вуха у багнюці", - заявив Кларксон. Водночас, ситуацію у Великобританії він описав так: "У нас є одноокий шотландський ідіот, який весь час говорить нам, що все добре, і що він врятував світ, і ми чудово розуміємо, що він бреше, а він все продовжує переконувати".

З огляду на те, що у Гордон Браун не бачить на одне око, скандал вибухнув не на жарт. Члени шотландського парламенту звернулися до БІ-БІ-СІ з вимогою не допускати Кларксона до телеефіру, доки той не вибачиться перед прем'єр-міністром.

Слід також зауважити, що це вже не перше різке висловлювання ведучого популярної автомобільної передачі. Наприкінці минулого року він своєрідно описав життя далекобійників: "Переключити передачу. Переключити передачу. Подивитися у дзеркало заднього виду. Вбити проститутку. Переключити передачу. Переключити передачу". Таким чином, Кларксон натякнув на гучний злочин, який трапився у Великобританії у 2006 році. Далекобійник Стівен Райт тоді був визнаний винуватим у вбивстві п'яти дівчат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь