Переключиться на мобильную версию

Пістолет, із якого вбили Політковську, фігурував в іншій справі

Пістолет, із якого була убита журналістка Ганна Політковська, раніше фігурував в іншій кримінальній справі – у замаху на якогось громадянина Омарова у Дагестані, - повідомив у п'ятницю, 6 лютого, один із учасників процесу.
З’явилися нові дані про пістолет, з якого стріляли у Політковську
З’явилися нові дані про пістолет, з якого стріляли у Політковську
smh.com.au
За його словами, на закритому засіданні була оголошена довідка, згідно із якою з місця замаху на Омарова був вилучений пістолет, і цей самий пістолет вилучено із місця вбивства Політковської.

Таким чином, сказав співрозмовник, пістолет був у правоохоронних органів, однак як він зник зі справи Омарова та опинився у передбачуваного вбивці журналістки, невідомо.

У свою чергу підсудний екс-співробітник МВС Сергій Хаджикурбанов, звинувачений в організації вбивства Політковської, повідомив, що в матеріалах справи є інформація про покупця цього пістолета.

"Є конкретна інформація, кому був проданий саме цей пістолет, є його прізвище, ім'я та по батькові і мобільний телефон", - сказав звинувачений.

За його словами, тим не менш, допиту цієї людини у матеріалах справи немає, і слідство ніяк не проробило версії стосовно того, куди він подів пістолета, з якого була убита журналістка.

За словами Хаджикурбанова, слід зброї обривається у 2003-2004 роках.

За версією слідства, Хаджикурбанов придбав пістолета і передав його Рустамові Махмудову, якого підозрюють у безпосередньому вбивстві Політковської, у даний час Рустам Махмудов перебуває у розшуку.

Адвокат одного із звинувачених Мурад Мусала зазначив, що слідство не пропрацювало "маршрутів пересування" вогнепальної зброї, а у кримінальній справі немає жодного доказу причетності підсудних до цього пістолета.

У даний час сторона звинувачення завершила представлення додаткових доказів стосовно справи, тепер свої доповнення суду представляє захист фігурантів справи.

Нагадаємо, напередодні представники держзвинувачення у справі про вбивство журналістки Анни Політковської втратили відеопрезентації, що є речовим доказом.

Уточнюється, що на втраченій презентації зібрані декілька відеоматеріалів, у тому числі кадри зі камери відеоспостереження, встановленої на під'їзді будинку, у якому жила Політковська (ця камера зафіксувала передбачуваного вбивцю).

Політковська була вбита у під'їзді свого будинку у Москві 7 жовтня 2006 року.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь