Переключиться на мобильную версию

Ведучий БІ-БІ-СІ вибачився за свої слова стосовно Гордона Брауна

Ведучий популярної телепередачі на БІ-БІ-СІ Top Gear Джеремі Кларксон вибачився за те, що назвав прем'єр-міністра Великобританії Гордона Брауна однооким шотландських ідіотом.
Джеремі Кларксон вибачився перед Гордоном Брауном
Джеремі Кларксон вибачився перед Гордоном Брауном
autokadabra.ru
"У розпалі гарячої дискусії я дав оцінку зовнішності прем'єр-міністра, про що, поміркувавши згодом, шкодую", - йдеться в заяві Кларксона.

Раніше багато британських політиків, а також організації з захисту прав незрячих та слабозорих людей у Великобританії висловили обурення різкими висловами телеведучого.

Під час прес-конференції в австралійському Сіднеї телеведучий недобре відгукнувся про політику Гордона Брауна. Кларксон сказав: "У нас є одноокий шотландський ідіот, який твердить нам, що все чудово, що він врятував світ. Ми знаємо, що він бреше, а він продовжує нам говорити те ж саме". Водночас, австралійського прем'єра провідний Top Gear похвалив: "Вперше у житті я побачив світового лідера, який визнав, що ми дійсно опинилися по вуха у багнюці".

Зазначимо, британський прем'єр Гордон Браун осліп на одне око у студентські роки, отримавши травму під час гри у регбі. Він неодноразово згадував про цей факт у своїх публічних виступах.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь