Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Пентагон може взяти під контроль виробництво ядерної зброї

Адміністрація президента США Барака Обами розглядає питання про переведення управління виробництвом ядерного озброєння від міністерства енергетики до Пентагону.
Доповідь двох відомств повинна бути передана у Білий дім до 2 березня
Доповідь двох відомств повинна бути передана у Білий дім до 2 березня
rabita.az

Про це пише в суботу, 7 лютого, газета New York Times. Зміни завершить більш ніж 60-річний цивільний контроль над виробництвом ядерних бомб.

Адміністрація президента вже доручила міністерствам оборони та енергетики розглянути витрати та переваги передачі управління двома національними лабораторіями, які розробляють зброю, чотирьох заводів для виробництва та зберігання ядерних арсеналів, а також полігону в Неваді, де випробовується ядерна зброя, Пентагону.

Доповідь двох відомств повинна бути передана у Білий дім до 2 березня, а основний звіт по роботі не пізніше 30 вересня, відзначає видання. У міністерстві енергетики поки що цю інформацію не прокоментували.

На даний момент Міненерго відповідає за виробництво ядерних реакторів у США, виробництво електроенергії, виготовлення ядерної зброї, переробку та захоронення радіоактивних відходів. Міністерство є також науковою організацією, до структури якої входять десятки великих наукових лабораторій.

Нагадаємо, в жовтні минулого року голова військового відомства США Роберт Гейтс закликав до модернізації ядерного арсеналу Сполучених Штатів. Він заявляв, що Росія і Китай удосконалюють подібне озброєння, тоді як США залишаються єдиною ядерною державою, яка ані модернізує його, ані має можливостей для виробництва нового.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь