Переключиться на мобильную версию

В авіакатастрофі в Бразилії загинули 24 чоловік

Двадцять чотири чоловіки, включаючи сімох дітей, загинули в суботу, 7 лютого, в авіакастрофі в бразильському штаті Амазонас на відстані приблизно 85 км від Манауса. Чотирьом вдалося уціліти.


Невеликий двомоторний літак, що належав місцевій авіакомпанії Embraer, виконував чартерний рейс маршрутом Коарі-Манаус.

Приблизно за 20 хвилин до посадки екіпаж зв'язався з наземними диспетчерами в Манаусі, і повідомив, що літак повертається назад через сильний дощ і вітер.

Незабаром машина зникла з екранів радарів.

Як з'ясувалося, літак упав у приплив Амазонки, Манакапуру, не долетівши всього пілвкілометра до зазвичай невикористовуваної злітно-посадочної смуги в однойменному селищі.

Місцеві пожежні негайно почали пошукову операцію.

Всі врятовані перебувають у відносно хорошому фізичному стані. Вони перебували у хвості літака, поблизу від аварійного виходу, і зуміли вибратися із салону перш, ніж його затопило.

Тіла загиблих витягнуті з корпуса літака та переправлені на берег.

Як стало відомо, 18 з 24-х загиблих - члени однієї родини. Вони направлялися на свято з містечка Коарі в Манаус, адміністративний центр штату Амазонас, і для цього скористалися послугами авіа-таксі.

Причини трагедії поки невідомі, розпочалося розслідування. Основна версія - відмова двигунів. Не виключена також можливість неревантаження. На сайті компанії, який належав літак, вказується, що місткість машини - 20 чоловік, включаючи двох пілотів. Однак у літаку перебували 28 чоловік.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь