Переключиться на мобильную версию

Радикальним баскським партіям заборонили брати участь у виборах

Верховний суд Іспанії схвалив запит уряду на відсторонення від участі в регіональних виборах двох радикальних баскських партій - Демократія 3 000 000 (D3M) і Аскатасуна.

У вівторок, 10 лютого, буде ухвалено рішення про можливу заборону на політичну діяльність відстороненим від виборів партіям, передає AFP із посиланням на джерела в судовій системі Іспанії.

Обидві ці партії підозрюють у зв'язках з терористичною організацією ETA і її політичним крилом - партією Батасуна, діяльність якої заборонена в Іспанії з 2003 року.

Нагадаємо, 23 січня поліція Іспанії заарештувала більше десятка осіб, які вважаються членами нового керівництва Батасуни.

Регіональні вибори відбудуться у Іспанії 1 березня. Як нагадує агентство, у 2008 році суд відсторонив від участі в них дві інші радикальні баскські партії - PCTV (Partido Comunista de las Tierras Vascas) і ANV (Accion Nacionalista Vasca). Причиною також став можливий зв'язок з ETA.

Терористична організація ETA веде боротьбу за незалежність автономної області Іспанії, Країни Басків, протягом сорока років. Організовані бойовиками ETA теракти призвели до смерті у загальній складності 820 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь