Переключиться на мобильную версию

Поліцію Швеції звинуватили у расизмі

Шведських поліцейських звинуватили у расизмі після того, як під час навчань на півдні країни офіцери називали умовних підозрюваних расистськими прізвиськами.
Поліцію Швеції звинуватили у расизмі
Поліцію Швеції звинуватили у расизмі
sweden.se

Курс, під час якого стався інцидент, відвідували близько 50 поліцейських. Поки незрозуміло, хто вирішив використати расистську термінологію під час навчань: самі поліцейські чи їхні інструктори.

Голова шведської поліції вже пообіцяв призначити незалежну комісію, яка займеться розслідуванням можливих проявів расизму серед поліцейських.

Водночас, шведська прокуратура прийняла рішення не висувати обвинувачення проти трьох поліцейських, які допускали расистські висловлювання під час грудневих заворушень у Мальмі. Тоді заворушення були викликані закриттям ісламського центру.

Нагадаємо, у жовтні минулого року повідомлялося, що Лондонська Асоціація чорношкірих поліцейських порекомендувала всім новим співробітникам поліції відмовитися від роботи в Скотленд-Ярді і обрати службу в інших частинах, так як за інформацією профспілки у лондонській поліції панує недружня і расистська атмосфера.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь