Переключиться на мобильную версию

Австралія готується до гіршого: жертвами пожежі стала 131 особа

Число загиблих у результаті лісових пожеж, що тривають уже два тижні на півдні Австралії, досягло 131 особу.

Люди загинули при пожежах у різних населених пунктах штату Вікторія. Поліція не виключає, що число жертв може збільшитися. Раніше повідомлялося про загибель 128 осіб.

У результаті пожеж знищено щонайменше 750 будинків, без даху залишилися сотні людей, близько 14 тисяч будинків виявилися без електрики. Вогонь розповсюдився на площу близько 3 тисяч квадратних кілометрів. Із пожежею борються 4 тисячі пожежників штату Вікторія, до них приєдналися волонтери з інших австралійських штатів.

Влада штату дала згоду на пропозицію федеральної влади направити на гасіння пожеж армійські підрозділи. Пожежні кажуть, що кілька вогнищ вдалося взяти під контроль, однак для успіху необхідний сильний дощ. У даний час налічується 25 вогнищ пожежі, дві з них представляють загрозу для міст.

Спеціальний уповноважений поліції штату Вікторія Христина Ніксон заявила, що причиною пожежі може бути підпал. На місце трагедії вже вилетіла група криміналістів.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що за всю історію Австралії пожеж таких масштабів із численними людськими жертвами ще не було. До цього найбільш масштабними в історії Австралії були пожежі у 1983 році в штатах Вікторія і Південна Австралія, жертвами яких стали 75 осіб, і було знищено близько 3 тисяч будинків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь