Переключиться на мобильную версию

Ізраїль за день до виборів: праві лідирують

В Ізраїлі триває останній день передвиборчої кампанії напередодні парламентських виборів, які намічено на вівторок, 10 лютого.
Останній день передвиборчої кампанії
Останній день передвиборчої кампанії
АР

За даними соціологічних опитувань, лідирує у перегонах Біньямін Нетаньяху, лідер правої партії Лікуд. Водночас, його почала наздоганяти Ціпі Лівні, лідер центристської партії Кадіма, що володіє найбільш численним представництвом у нинішньому уряді.

Найбільший прогрес на нинішніх виборах опитування прогнозують крайнім правим партіям. Особливо зростає популярність партії Наш дім Ізраїль. Створена вихідцями із колишнього СРСР, партія значно розширила свою виборчу базу.

Вона виступає за повну анексію тих територій на Західному березі, на яких розміщено єврейські поселення, і перекриття кордонів таким чином, щоб арабська меншина Ізраїлю опинилася під контролем Палестинської автономії. Лідера партії Авігдор Лібермана у місцевій пресі навіть називають ізраїльським Путіним, Муссоліні і навіть Сталіним.

Однак, різке різке зростання популярності міністра закордонних справ Ціпі Лівні робить результат виборів важко передбачуваним, зазначають оглядачі.

Нагадаємо, у жовтні після того, як голова правлячої в Ізраїлі партії Кадіма Ціпі Лівні офіційно повідомила про провал коаліційних переговорів, президент Ізраїлю Шимон Перес оголосив про проведення позачергових виборів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь