Переключиться на мобильную версию

Уряд Швеції буде вчити англійську

Дехто з міністрів уряду Швеції, за наполяганням прем'єра Фредріка Райнфельдта, пройде курси з покращення знань англійської та французької мови.
Прем'єр також віддав розпорядження, щоб міністри частіше відвідували Брюссель і Страcбург
Прем'єр також віддав розпорядження, щоб міністри частіше відвідували Брюссель і Страcбург
sweden.se

Згідно з джерелами в шведському представництві в ЄС, мова йде, в першу чергу, про міністра сільського господарства Ескіле Ерландссоне, міністра освіти Ларса Лейонборге та міністра з питань інтеграції Нюамко Сабуні.

За словами чиновників, коли остання виступала на нещодавньому зібранні у Брюсселі, одному з них довелося перекладати промову міністра зі шведської на англійську, передає ІТАР-ТАРС.

Прем'єр-міністр Швеції побоюється, що під час головування його країни в ЄС у другій половині цього року міністри уряду, погано говоритимуть англійською, можуть здобути для королівства і собі особисто поганої слави.

Прем'єр також віддав розпорядження, щоб міністри частіше відвідували Брюссель і Страcбург. "Він робить це, щоб уникнути незручностей. Міністри вестимуть робочі групи за своїми напрямками і виголошуватимуть промови на актуальні для ЄС теми. Райнфельдт сподівається показати іншим сучасну Швецію", - пишуть шведські ЗМІ.
Про плани підготовки вже розповів міністр сільського господарства Ескіль Ерландссон. За його словами, він буде брати уроки індивідуально і в групі, а акцент буде зроблено на специфічну термінологію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь