Переключиться на мобильную версию

У Білорусі набув чинності закон, що обмежує роботу ЗМІ

8 лютого в Білорусі набув чинності закон, що посилює вимоги як до журналістів, так і до власників засобів масової інформації.
Закон обмежує частку іноземного капіталу в білоруських мас-медіа
Закон обмежує частку іноземного капіталу в білоруських мас-медіа
robertamsterdam.com

Закон, зокрема, наказує журналістам перевіряти відомості, які отримано у представників політичних партій та громадських організацій. Згідно із його положеннями, журналіст несе відповідальність і за інформацію, яку передруковано з іншого джерела і використано із відповідного посилання.

У Білоруській асоціації журналістів, коментуючи закон, звернули увагу на те, що засіб масової інформації тепер може бути закрито після двох попереджень з боку Міністерства інформації - незалежно від характеру порушень.

Закон обмежує частку іноземного капіталу в білоруських мас-медіа (до 30 відсотків), а також пропонує всім кореспондентам іноземних ЗМІ пройти акредитацію у МЗС.

Крім того, інтернет-ЗМІ за новими правилами повинні пройти реєстрацію. Порядок цієї реєстрації буде визначатися постановами уряду.

Нагадаємо, закон було прийнято парламентом Білорусі 24 червня. Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав закон "Про засоби масової інформації" 4 серпня 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь