Переключиться на мобильную версию

Обама закликав Росію запобігти гонці ядерних озброєнь

Президент США Барак Обама назвав однією із найважливіших загроз для світу гонку ядерних озброєнь на Близькому Сході та підкреслив важливість співпраці з Росією у запобіганні цього.

"Якщо відбудеться гонка ядерних озброєнь в такому нестабільному регіоні як Близький Схід, це становитиме загрозу для усіх нас", - заявив Обама в понеділок, 9 лютого, на прес-конференції у Вашингтоні.

Він підкреслив, що одна із його цілей "домогтися ядерного нерозповсюдження". "Я думаю, що США це важливо робити спільно з Росією, разом очолити цей процес", - сказав президент.

"Я згадував про це в моїх розмовах із президентом Росії паном Медведєвим, бажаючи довести йому, наскільки важливо для нас відновити переговори про те, як ми зможемо ефективним чином скорочувати наші ядерні потенціали" - зазначив Обама.

"Зробивши це, ми зможемо звернутися до інших країн та разом зміцнювати договори про нерозповсюдження, які, чесно кажучи, ослабли за останній час" - сказав він.

Нагадаємо, раніше британське видання The Times із посиланням на високопоставлені джерела писало, що президент США Барак Обама має намір запропонувати Росії план зі скорочення ядерних озброєнь на 80%, згідно з яким кількість ядерних боєголовок, як у США, так і в Росії має скоротитися до тисячі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь