Переключиться на мобильную версию

Известия: Мер в пальто

Київський градоначальник з'явився на іподром без сідла і вирішив поставити пам'ятник жабі, йдеться на сторінках російського видання Известия.
Черновецький вражає своїми ідеями
Черновецький вражає своїми ідеями
Фото: Корреспондент

Тягар української кризи доповнився маразмом столичного життя. Мер Києва Леонід Черновецький змусив громадян з'явитися на іподром і зробити ставки, вирішив побудувати пам'ятник жабі та влаштувати в зоопарку виставку політичних портретів. За дивакуватий характер мера, колишнього однопартійця Президента Віктора Ющенка, називають Льоня-космос. Такого дивного чиновника в Україні ще не було. Його справи - загострене відображення божевілля "помаранчевої влади". Як заявили медики, яких в примусовому порядку зігнали на іподром, який відбувся у Києві - це діагноз.

Реклама мерських бігів була неабиякою. 24 млн абонентів мобільного зв'язку отримали повідомлення, коли відбудуться перегони і в чому полягає участь градоначальника. "Я виберу коня спокійного, тому що киянам потрібен живий, здоровий, усміхнений мер", - пообіцяв Черновецький. Але в останній момент він опинився не на коні, а на трибуні. Зізнався, що ставок не робив, але зажадав, щоб відвідувачі поставили кожен хоча б по десять доларів. Це все на тварин - стверджував мер, який роздав у якості призів сто тисяч. Причому не гривень, а справжніх зелених папірців.

У київському зоопарку Льоня-космос збирається продавати матрьошки із зображенням Юлії Тимошенко і Віктора Ющенка. "Гарні вони", - стверджує мер, та побивався, що себе подібним чином не увічнив. Тепер він переконаний, що зоопарк "буде наповнений грошима вщент".

Черновецький вирішив заробити і на своїх вокальних даних. Концертний зал мерії має стати майданчиком для градоначальника, який наступного тижня випускає свій перший диск з піснями вісімдесятих". Мер стверджує, що співає краще за всіх, не може зрівнятися тільки з Висоцьким і заробить на дисках не менше мільярда доларів.

Своїм акапельним співом він мучив на Новий рік киян, які зібралися на майдані Незалежності. Черновецький виконував Рідна мати моя. Дійсно, спів такої якості може сподобатися тільки матері співака.
У перервах між заняттями вокалом мер літає над Києвом на своєму новому гелікоптері. Каже, так він від пробок рятується. Боротьба з заторами була основним пунктом передвиборчої програми мера. І він їх подолав - в окремо взятому гелікоптері.

А ще Черновецький влаштовує офіційні платні зустрічі з підприємцями. За обіди з ними мер заробив 700 тисяч доларів. Його перший заступник Анатолій Голубченко - 57 тисяч, а виконувач обов'язків заступника голови київської адміністрації Олександр Луцький - близько 70 тисяч.

Заробляє мер і на котах із собаках. За їх утримання мер буде брати з киян по 20-25 гривень. Тварин візьмуть на облік двірники. "У мене живе кіт Яша на дачі, він абсолютно дикий, за нього платити не треба. А інші - заплатять", - говорить міський голова. Це той самий кіт Яшка, який, за словами Черновецького, кожен день зустрічає його з котлетою в зубах і радісно рохкає. Після цих слів, кияни здивувалися: яка саме тварина мешкає у мера?

Ще одна пропонована послуга - встановлення в місті пам'ятника улюбленим тваринам. Або принаймні земноводним. "Хочеш жабу увічнити - став їй пам'ятник. Ми його виготовимо, візьмемо за це тисячу доларів, і хай жаба знає, що вона не даремно народилася на світ божий", - пояснює мер.

Соратників Ющенка перевірять на адекватність

Війна між Юлією Тимошенко та Віктором Ющенко перекинулася на їх секретаріат. Секретаріат уряду України направив запит міністру охорони здоров'я з проханням "перевірити психічний стан" працівників Секретаріату Президента - "з огляду на очевидну неадекватність заяв, коментарів та висновків з боку деяких працівників" президентського апарату. "Нас турбує, що в цій владній структурі працюють і приймають важливі рішення люди, у яких далеко не все гаразд з психікою", - заявляють соратники прем'єра. Причиною ініціативи стало, судячи з усього, чергове звинувачення в "державній зраді" на адресу Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь