Переключиться на мобильную версию

Сержант Глухов зустрівся зі своєю матір'ю на грузино-осетинському кордоні

У понеділок, 9 лютого, сержант Олександр Глухов, який залишив свою частину у Південній Осетії і перебрався до Грузії, зустрівся зі своєю матір'ю.

Матір Глухова та Олександр Глухів зустрілися в селі на одній із ділянок кордону між Південною Осетією та Грузією, повідомило джерело в 58-ій армії.

За його словами, найближчим часом Галина Глухова відправиться додому в Удмуртію. Більше ніяких подробиць про цю зустріч не відомо.

Нагадаємо, молодший сержант російської армії Олександр Глухов заявляв, що втік до Грузії через особисту ініціативу і боїться повертатися в Росію, але не вважає себе зрадником.

Він також зазначив, що його вчинок не має жодного політичного підґрунтя, і якщо б поблизу військової частини був кордон з іншою державою, він вчинив би так само.

Раніше Міністерство оборони офіційно заявляло про те, що Глухова було захоплено спецслужбами Грузії, і на нього чиниться моральний та фізичний вплив. Проте пізніше російські військові визнали, що Глухов дійсно добровільно покинув свою частину на території Південної Осетії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь