Переключиться на мобильную версию

РГ: Прем'єр надавила на психіку

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вимагає перевірити стан психічного здоров'я співробітників секретаріату президента Віктора Ющенка. З такою пропозицією напередодні до міністра охорони здоров'я Василя Князевича звернулося управління зі зв'язків із ЗМ.
Юлія Тимошенко вимагає відправити президентських радників у лікарню
Юлія Тимошенко вимагає відправити президентських радників у лікарню
tymoshenko.com.ua


"З огляду на очевидну неадекватність заяв, коментарів і висновків зі сторони деяких працівників секретаріату президента в черговій "державній зраді" уряду", урядові чиновники попросили міністра охорони здоров'я "провести психіатричну експертизу цих працівників".
"Нас непокоїть, що в такій владній структурі, як секретаріат глави держави, працюють і приймають важливі рішення люди, у яких далеко не все в порядку із психікою. За нашим переконанням, у такій процедурі немає нічого принизливого та незвичайного. Єдине наше бажання полягає в тому, щоб секретаріат президента представляли цілком здорові та психічно адекватні люди", - йдеться  в повідомленні.

Тут все символічно: і те, що проти президентського секретаріату виступила навіть не прес-служба, а малопомітне управління секретаріату, і тон заяви. Війна на знищення без шансів до примирення, що ведуть Ющенко і Тимошенко, поповнилася черговим яскравим штрихом і, здається, досягла кульмінації. Звичайно, ні про який примусовий психіатричний огляд президентських клерків мова не йде. Тимошенко просто показала, що тепер, після того як вона розв'язала газовий конфлікт із Росією, а парламент видав їй вотум довіри на півроку, вона більше не має наміру особисто відповідати на нескінченні випади президентського секретаріату. Нехай цим займається урядова служба зі  зв'язках із ЗМІ.

Зрозуміло також, що Юлія Володимирівна сама ніколи не відмовиться дорікнути президентові і Ющенко не стане фігурою умовчання в промовах прем'єра та підконтрольних їй депутатів. При цьому очевидна спроба зруйнувати ретельно створюваний імідж, альтернативного центру прийняття рішень. Тим більше що прекрасний привід для цього раніше подав сам Ющенко, назвавши главу свого секретаріату та лідера антитимошенківської фронди Віктора Балогу "сантехніком". Так президент хотів розвіяти слухи про свою несамостійність і залежність від власного секретаря. Але його противники сприйняли слово "сантехнік" буквально.

Поводом для взаємних докорів цього разу стало визнання урядом України факту переговорів з російськими колегами про надання п'яти мільярдів доларів кредиту для покриття бюджетного дефіциту. У секретаріаті президента вважають це черговою зрадою інтересів України з боку прем'єра. Раніше приблизно в таких же формулюваннях оцінювалися газові домовленості, урядові плани приватизації, нейтральна позиція Тимошенко відносно грузинсько-південноосетинського конфлікту і т.д.

Тим часом

У вівторок в Одесі стартувала всеукраїнська акція "Ющенко - валіза - Америка", яку організувала Компартія України (КПУ) з метою зібрати підписи під вимогою імпічменту президента Ющенка. Її учасники в ідеалі хочуть відправити українського президента на ПМЖ у США разом із дружиною та "позбавити країну бездарного керівника". Для цього вони поширюють якісь квитки-акції вартістю 5 копійок, всі кошти від реалізації яких підуть на купівлю квитків в один бік.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь