Переключиться на мобильную версию

Південноафриканський телеканал "поховав" Буша

Південноафриканський інформаційний телеканал ETV News помилково розмістив у стрічці новин повідомлення про те, що колишній президент США Джордж Буш-молодший помер.

Про це повідомляє BBC News.

Повідомлення про смерть 43-го президента Сполучених Штатів пробуло в ефірі три секунди під час одного із випусків новин.

З'ясувалося, що "смерть" Буша стала наслідком помилки техніка, який переплутав кнопки, і замість того, щоб запустити рядок у тестовому режимі, відправив його у прямий ефір. На прикладі повідомлення про смерть Буша керівництву телеканалу хотілося ознайомитися з тестовим рядком.

Після цього інциденту представники ETV News пообіцяли, що відтепер всі тестові повідомлення буде написано "тарабарською мовою".

Чи понесе покарання технік, який переплутав кнопки, представники ETV News уточнити відмовилися.

Нагадаємо, 27 серпня минулого року Агентство Bloomberg випадково поховало главу Apple Стіва Джобса, опублікувавши заздалегідь підготовлений багатосторінковий некролог. Повідомлення про смерть Джобса при рутинному оновленні було випадково випущено на стрічку новин Bloomberg, і воно протрималося там близько 30 секунд, після чого було знищено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь