Переключиться на мобильную версию

Британського дипломата будуть судити за антисемітські висловлювання

Високопоставленого британського дипломата Рована Лекстона заарештували за антисемітські висловлювання в громадському місці, повідомляє британська газета The Times.
Випадок викликав резонанс в єврейській громаді британської столиці
Випадок викликав резонанс в єврейській громаді британської столиці
sem40.ru

27 січня в одному з лондонських спортзалів Лекстон сильно обурився на репортаж із сектора Газа і кінохроніку операції Литий свинець. За повідомленнями очевидців, він кричав: "F *** ing Israelis, F *** ing Jews".

Також він додав, що ізраїльських солдатів "треба стерти  з лиця землі". Викрики продовжувалися до тих пір, поки інші відвідувачі спортзалу не попросили його припинити, пише The Times.

Випадок викликав резонанс в єврейській громаді британської столиці, відзначає видання. У свою чергу офіційний Ізраїль відреагував спокійно, повідомивши, що, очевидно, цей інцидент не має нічого спільного з офіційною позицією Сполученого Королівства.

Після позову про розпалювання релігійної ненависті поліція заарештувала Лекстона; незабаром він вийшов під заставу. За британським законами, йому загрожує до семи років тюремного ув'язнення.

Повідомляється також, що Лекстон, як і раніше, працює в Форін-офіс, де очолює групу з Південної Азії, а також безпосередньо підпорядкований міністру Девіду Мілібенду, етнічною євреєві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь