Переключиться на мобильную версию

Лавров: Москва не розглядає Іскандер у Калінінградській області як загрозу Заходу

Ідея розміщення ракет Іскандер у Калінінградській області не розглядається Росією як якась загроза на адресу Заходу, а розглядається лише з точки зору необхідності забезпечення власної безпеки.

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Він в черговий раз зазначив, що ракети Іскандер буде розміщено в Калінінградській області тільки в тому випадку, якщо третій позиційний район ПРО США "буде фізично створено" в Європі.

Крім того, Лавров підкреслив, що Росія готова до нормалізації відносин з НАТО. За словами міністра, ці відносини потрібно "ремонтувати", і Росія до цього готова.

"Надто багато проблем та загроз у світі, які нам потрібно вирішувати спільно. Головне, щоб відносини між Росією і НАТО повернулися в нормальне русло. Вони з цього русла вибились після того, як у розпал грузинського нападу на Південну Осетію нашу пропозицію про негайне скликання надзвичайного засідання Ради Росія-НАТО було заблоковано однією державою Північноатлантичного альянсу ", заявив глава зовнішньополітичного відомства РФ.

Нагадаємо, днями Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер заявив, що готовий залучити Росію до обговорення питання системи ПРО, але Москва повинна переглянути свою картину світу.

Водночас, віце-прем'єр РФ Сергій Іванов заявив, що система ПРО, яку США планують розмістити в Європі, спрямована на стримування ядерного ракетного потенціалу Росії.

За словами Іванова, у Москві переконані, що створення і розміщення ракетних систем різних типів безпосередньо впливає на регіональну та міжнародну безпеку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь