Переключиться на мобильную версию

Британці відзначатимуть 200-річний ювілей Дарвіна

12 лютого Британія почала відзначати ювілей видатного вченого, засновника еволюційної теорії Чарльза Дарвіна.
Святкування вже розпочалося і триватиме до 24 листопада 2009 року
Святкування вже розпочалося і триватиме до 24 листопада 2009 року
vokrugsveta.ru

Програма Дарвін-200, розроблена спеціально до ювілею, включає в себе понад 300 різних подій по всьому Об'єднаному Королівстві.

"Святкування вже розпочалося і триватиме до 24 листопада 2009 року, коли відзначатиметься 150-річчя публікації його знаменитої книги Походження видів", - повідомив оргкомітет програми Дарвін-200.

До ювілею вченого відремонтували і відкрили для відвідувачів будинок-музей Дарвіна Даун-хаус у графстві Кент поблизу Лондона. А в Кембриджі, де він навчався, в цьому році відбудеться спеціальна наукова Дарвінська конференція.

Крім того, Королівська пошта Великобританії випустила в обіг спеціальну серію марок із портретом Дарвіна та зображеннями рослин і тварин, що стали основою його наукових досліджень. Марки зроблені у вигляді шматочків головоломки-пазла, що дозволяє комбінувати їх у будь-якому порядку.

До того ж, Королівський монетний двір викарбував спеціальну монету, де зображений Дарвін, що дивиться в очі шимпанзе - одного із символів еволюційної теорії походження людини.

Нагадаємо, раніше представник Ватикану заявив, що еволюційна теорія Чарльза Дарвіна не суперечить біблійній версії створення світу і живих організмів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь