Переключиться на мобильную версию

Саакашвілі: Грузія буде в десятці найменш постраждалих від кризи країн

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що його країна потрапить у десятку щасливчиків, яких економічна криза торкнеться якнайменше.

"Є труднощі, але не такі, як у сусідніх країнах. Банківська система працює стабільно, курс лари стабільний, інфляція під контролем. Зарплати і пенсії видають вчасно, тривають проекти будівництва дорожньої інфраструктури та будівництво готелів", - заявив він під час щорічного виступу у грузинському парламенті.

На думку Саакашвілі,у країні немає економічної кризи. Водночас він назвав пріоритетом оздоровлення економіки, створення нових робочих місць та подолання бідності.

Президент також зазначив, що усі пільги та соціальні програми, які діють стосовно біженців з Абхазії та Південної Осетії, будуть продовжені до їхнього повернення у місця постійного проживання. Серед таких - державна оплата комунальних послуг, пільги у системі охорони здоров'я тощо.

Слід зазначити, що економіці та соціальним питанням Саакашвілі приділив перші півгодини свого виступу. Мова грузинського президента транслюється на декількох телеканалах країни у прямому ефірі.

Очікують, що по завершенні виступу він залишиться у залі парламенту і вислухає думки депутатів із різних питань.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь